Turbo servis bujari

Shitet nga: turbo servis bujari 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
turbo servis bujari ofron turbina te reja - riparimin - montimin - demontimin si dhe pastrimin e qdo lloj turbine te veturave dhe kamjonave perqdo turbin te re dhe te riparuar japim 6 muaj garancion ejani dhe binduni mund te na kontaktoni edhe ne viber ne numrin +38649-360-490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim