AUTO PJESE PER VW GOLF V AUDI A3,2.0 A6,3.0

Shitet nga: Ferkia 04 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 444 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Autopjes Ferkia POSEDOJM: pjese per Audi a3 1.9 2.0 aaudi a4 1.9 2.0 Audi a6 2.0 3.0 VW Golf V 1.9,2.0 Dsg me 5 marshe dhe 6:: VW Scoda Fabia 1.9 /// Mercedes E270 Mercedes c220 automatik dhe manual 6 marshe Renault clio 1.5 dci Renault Laguna /// Opel corsa c Zafira Vectra e shum lloje tjera per ma shum kontakto:
049 157702
044 820607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim