BLEJM VETURA te gjitha llojet viber+38649394449

Shitet nga: viber +38649757755 22 Krr 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Allroad
blej vetura me tabela tkosoves , pa dogan, te aksidentuara qmimi nvarsisht prej llojit dhe gjendjes se vetures. vetura kushdo qe keni makina qe nuk i perdorni ateher lajmrohuni edhe ne viber transporti ne ter teritorin e kosoves e bejm ne kontaktoni vetem ne kete numer +38649394449 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim