BMW X6 Bi Turbo 4.0

Shitet nga: Safet 03 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
BMW - X6 2011 4.0 Bi Turbo
goma te reja Michelin
Lajsne te M paketes
Servisi I Kryer edhe vaji I ndruar ne Diferencial dhe ne Transmetues.
-ZEDER- Ne Timon-
Ne Gjendje Perfecte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim