Auto 24 BLEJM VETURA ME RKS DHE PA DOGAN DEFEKT

Shitet nga: AUTO-24 ONLINE 13 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 322 EUR   8 700 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273 044865125 ______________________________________

Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim