Fiat Panda 1.3 multijet(DIESEL)

Shitet nga: Fiat Panda 19 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Panda
Fiat panda 1.3 multijet(DIESEL)
Viti i prodhimit: 2004.
Vetura eshte mjaft ekonomike (3.5L per 100km).Motorri eshte pa rryp dhemzor d.m.th me zingjir ,dhe sa i perket motorrit dhe karroceris jane 100% ne gjendje te rregullt
Veturen mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Posedon: Esp, Abs,klima tronik,air bag, pasqyret me rrym, xhamat me rrym, vollani hidraulik (CITY opsionin).Vetura e ka servisin e sapo kryer: vajin, filterin e naftes, filterin e vajit, filterin e ajrit, baterin e re, 4pal gurtnet e reja, 4 palë gomat e reja, komplet setin (korp,llamell) original te ri.(2016).
Tel: 049 716 417 .. 044 802 447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim