Fiat Tipo dizel -92

Shitet nga: Naser Fejzullahu 30 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tipo
SHITET VETURA FIAT TIPO 1.9 DIZELL

VETURA ËSHTË NË GJENDJE SHUMË TË MIRË TEKNIKE
GJAMAT ELEKTRONIK
HIDRAULIK
SHIBER ELEKTRONIK I DYFISHT

ËSHTË NË GJENDJE SHUM TË MIRË TEKNIKE
JAN TË NDRUAR VAJI I MOTORIT TË GJITH FILTERAT SI DHE RRYPI DHËMBËZOR ME SHPANELL KOMPLET
SHPENZIMET I KA SHUM TË VOGLA,
PJESET REZERV I KA TË LIRA SIKUR GOLLFIT
gJAMI I PARË ËSHTË I KRISUR E KAM NJI TË RI REZERV PËR ME VENDOS.
I KA EDHE TRE MUAJ REGJISTRIM
PËRKTHIMI I PRONARIT I MENJIHERSHUM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim