Blej vetura me defekte aksident Kontakto📞24

Shitet nga: besa Sot 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Flex
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.
_______________________________________
Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 049300273

_________________________________________
Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke
Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273 04528273
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim