GOLF 5 i po sa ardhur nga Gjermania -04

Shitet nga: Avdirrahman 23 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Golf 5 ,
Viti i prodhimit ne fund te 2004 ,
1.9 TDI ,
105 ps / 74 kw ,
Klim Automatik ,
2 Qelsa ,
Liber Servisi ,
Komfori Sport Line ,
ABS ,
ESP ,
5 Dyer ,
Xhamat me rrym ,
Pasqyret me rrym Centrall ,
Gomat shum pak te perdorura ,
Vetura esht e po sa ardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mir teknike ,
Per informata tjera mund te na kontaktoni ne keta nr: 044 330 327 dhe 049 705 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim