Land Rover Freelander 1.8 -00

Shitet nga: Freelander 01 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 390 EUR

Komuna: Mitrovicë
Land Rover Freelander 1.8 Benzin 5 dyer

Gjendja shum e mir
uleset e lekures
me targa dhe vollan anglez

Kjo veture gjindet ne Mitrovice. nqs jeni te interesuar per veture tjeter nga anglija kontakto ne viber nr. ose email.

per ma shum info... VIBER: +447939406190
ose ne 044854657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim