Motorr per Ford Fiest

Shitet nga: Motorr per Ford Fiest 12 Qer 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet motori per ford fiest 1.1 komplet { motori,ndrrusi i shpejtesive,karburatori,allaseri,dhe alternatori } ne gjendje te rregullt.Qmimi i volitshem 200.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim