Nissan Patrol diesel 7 ulse me rixhi strim

Shitet nga: isa 10 Maj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shiko foton 049253261 qentrall xhamat me rrym 4x4 funksional karrikat me nxemje motorr te sh kelqyer ne xhendje prefekte ejani dhe binduni vet kemi te xhitha pjest per nisan patroll
me ni 1 vit rigjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim