Opel Omega 2.0 benzin

Shitet nga: toti 25 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes ose Ndrroj Opel Omega 2.0 benzin+plin boj ndrrim edhe me lop me viq.
Esht shum e rujtun dhe ka regjistrim edhe 1 vit dhe me shpenzime shum te vogla ne plin .
Numri kontaktus. 049542112 & 049799451 & 045891344
Shes ose Ndrroj Peugeot 405 1.4 benzin+plin boj ndrrim edhe naj Viq.
Esht shum e rujtun regjistrim i ka skadu qe 2 muj dhe me shpenzime shum te vogla ne benzin dhe plin
Numri kontaktus. 049542112 & 049799451 & 045891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim