Peugeot 405 1.4 ndrroj me viq simental

Shitet nga: toti 30 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

449 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes ose Ndrroj Peugeot 405 1.4 benzin+plin boj ndrrim edhe naj Viq.
Esht shum e rujtun regjistrim i ka skadu qe 2 muj dhe me shpenzime shum te vogla ne benzin dhe plin
Numri kontaktus. 049542112 & 049799451 & 045891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim