Peugeot 307 1.4 HDi 2003

Shitet nga: 049488488 23 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes Peugeot 307 1.4 HDi
Regjistrimi i 3 ne Kosove, Regjistrim deri (19-07-2017)
4 dyer airbag abs srs mbyllje qendrore Kuk, gjysem klim
vetur familjare per qytet me hargjime shum te vogla
Vetura eshte e Servisuar
vetura nuk eshte Hipotek dhe kontrata behet menjehere
goma dimri SAVA te reja
049 688 488 viber
044 759 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim