VW Golf 3 -98

Shitet nga: enver 01 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Golf 3 1.9 TDI Me Klim Abs Fellne Per Ma Shum Kontaktoni Ne Numrat e Telefonit 044273627 Dhe 049606285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim