Volvo s80 -99 regj.28.10.2015 .marshii automat..

Shitet nga: abazi 08 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
vollvo s80 ne gjendje te mir optigjitha extra qa I nevojiten nje veture luksoze vlen te ceket nuk osht. Hipotek. Kuptohet ky qmim vlen me pare jo me ndrim tjeter qmim te njejtin numer mundeni me kontaktu dhe me viber vetura osht 2.4 benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim