AKU SERVIS AKKU

Shitet nga: BOSCH 13 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
BEJM SHITJEN E AKUVE RIPARIMIN E BATERIVE TE AKUVE SI DHE SHITJEN E TYRE.

BOSCH.DEWALT.BLACK&DECKER.AEG.ETJ.

049 666 007.
Viber +37744-447 664..
aku, akku ,akuja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim