Akku Bormashin Millwaukke V28 me hillt funksion

Shitet nga: Jetoni 22 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

335 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes akku bormashin Millwauke komplet me 3 bateri dhe mbushsin e pa perdorur,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim