Akku Milwaukee C 18 3.0Ah

Shitet nga: Jeton 13 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Akku Bormashin nga firma Milwaukee 18volt /1,5 Ah e pa perdorur ne kofer me mbushes dhe 2 akku,
kemi edhe tjera lloj te kesaj firme per ma shum tel,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim