Akku Milwaukee

Shitet nga: Jetoni 12 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes akku milwaukke eshte shum e vogel dhe praktike ka mbushesin dhe nji baterie rezerv,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim