Fshisa te ardhura nga Gjermania

Shitet nga: DINI 23 Qer 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
049145804 Fshisa te ardhura nga Gjermania dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim