HILLT TE 75

Shitet nga: Jetoni 04 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes hilltin e posa ardhur nga gjermania dhe me servisim per ma shum info ne tel.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim