Kärcher me avull

Shitet nga: Jetoni 12 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kärcher me avull eshte per pastrimin e veturav dhe shtepiake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim