MAKITA akku DF 330

Shitet nga: Jetoni 17 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes makita akku DF 330 komplet me mbushes dhe 2 bateri ne kofer per ma shum tel,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim