Makina per mallter klasik (suvatim) Putzmeiste..

Shitet nga: nazi 29 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
deri ne 100 metra naltesi,ka motorr disell me shpenzime shume te vogla ka gypat percijells e gatshme per pune ,mund te lajneroheni ne numrat te telefonit 049442770 dhe 044174946 ju mirptesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim