Stihel per prerjen e betonit dhe metalit

Shitet nga: dini 25 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
049145804 makin e posa ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim