U Shit Akku Bosch 10.8 lithium

Shitet nga: BOSCH 08 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet akku bosch 10.8 V me 1 bateri dhe Mbushes
Nr tel 049/666-007ose044/447-663 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim