U shit Sharr dore bosch me bateri lithium 18v

Shitet nga: WORK VEGLA PUNE 13 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet sharra bosch me bateri 18 v dhe mbushesi esht e re pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim