WORX- U SHIT Flm

Shitet nga: black&decker 09 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Lemuesja (shllajferica) e Firmes WORX e ardhur nga gjermania ..

Perdoreet per Limari dhe zdrukthtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim