maqina per malllter putzmeister P13

Shitet nga: nazmi 30 Pri 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
maqina per mallter te tipit putzemeister P13 te ardhura nga gjermania ja maqina shume te mira ne gjendje shume te mir per pune qdo informat ne telefonat 044174946 dhe 049442770 ju mire presim, beje edhe ndrrim me golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim