Japim Skele - Shtylla me qera "Vali - Skele"

Shitet nga: 10 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
japim skele me qira me montim dhe transport , te kompletuara me shkall mbrojca mrezh etj (ofert shtylla me iprofil trej nshfrytzim) 049739232,045545206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim