Japim Skele Shtylla tregera iprofil me qira "Vali"

Shitet nga: vali 19 Shk 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
japim skele me qira me montim dhe transport , te kompletuara me shkall mbrojca mrezh etj (ofert shtylla me iprofil trej nshfrytzim) 049739232,045545206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim