Rrethoja nga druri

Shitet nga: Adnani 05 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bëjm rrethoja nga druri per oborre lloje te ndryshme,mbulimin e terasave si dhe veranda verore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim