Shesim Skele, Bejm Kompenzime (Viber 049739232

Shitet nga: Vali 14 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim Skele te zinguara dhe pa zinguar shkelse druri dhe alumini- Jepim me Qira Skelet jon te reja pa perdorura jon shum te Sigurta dhe montimi shum i let qmimi i arsyshem po ashtu shesim skele edhe me KESTE mujore pa kamat 18 deri 24 muj per me shum info - 049-739-232 045-545-206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim