Dera e re

Shitet nga: Adnan 19 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dimensionet 200x90x28
Dera osht e re, osht dru e mveshur me mediapan 16mm
Qmimi 85,
dera osht e ree kjo osht veq nje model se si duket dera ,osht reklam.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim