Dritare nga druri. shiten urgjent dhe lire

Shitet nga: Kelmendi 20 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5-dritare nga druri jon te njejta te 5-tat si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim