Dritare

Shitet nga: Dritare 10 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri 80-120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim