Dyer me qmime me te volitshme ne tregun kosovar

Shitet nga: Labinot Sot 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer te dimenzioneve te ndryshme , dyer te dhomeve 90x200,dyer te hyerjes,te kuzhinave, te salloneve me qmime te volitshme 60deri 120Euro.kemi edhe dritare te gjithave dimenzioneve 80x120 dhe 80x140 me qmime 30Euro . ju mirpresim Nr.044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim