Dy(2) Shtreter gjumi dhe nje(1) dyshek aloe vera.

Shitet nga: Shtrat i gjumit 23 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 shtreter gjumi të metalt (jysk) me nje (1)dyshek Italian "Aloe Vera". Shtreterit dhe dysheku jan shumë pak të përdorur pothuajse të ri. Dimenzionet e shtreterve/dyshekut janë 90cm x 2m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim