KUZHINA MODERNE VIBER +377 44 799 989

Shitet nga: fer-dizajn 24 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm Kuzhina Me Kualitet te Lart ME 3 Vite Garancion Matjen transportin si dhe Montimin e bejm ne gjithe Teritorin e Kosoves. Mund te na Kontaktoni ne Numrat e telefonit 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe Mund te na Kontaktoni ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptimin tuajj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim