Dyules

Shitet nga: Erand 13 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Dyules me qmim prej 120 Euro eshte pak i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt per me shum tregojn fotot meposhte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim