Mobilje

Shitet nga: Fatmir 22 Maj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte ne form kandi eshte pak i perdorur eshte ne gjendje mjaft te mire dhe jane mjafte komod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim