ROLO PERDE

Shitet nga: 19 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA.KEMI MATERJALE NGA TAIWANI HOLANDA DHE SHTET TJERA./MALEZIA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim