Shes tepihin e ri dimensioni 2.00 me 3.00 .MERINOS

Shitet nga: tepiha 27 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihin e ri dimensioni 2.00 me 3.00

Eshte shum pak i Perdoruen na Shkruani ne Viber +37744710370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim