Shporta per dru

Shitet nga: Enes 04 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shporta kompet me kaci dhe mash,punojm edhe me porosi me shumice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim