KARRIKE,TAVOLINA,SHANKERICA PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Karrika 14 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita ben prodhimin e karrikeve,shankerica,tavolina,separe,etj per terasen tuaj me staf profesonal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim