Punojm nga druri TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Petrova Comerc Sot 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum vizito ne facebook Petrova Comerc .kontaktoni ne 044-271-357ose045-256-699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim