Tavolin Xhami

Shitet nga: Muhamet 15 Krr 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shese Tavolinen e Xhamit 135x75 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim