Shporet elektrik i perdorur

Shitet nga: Agon 29 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti elektrik. Eshte i perdorur mirepo punon shume mire.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim